sobota, 6 października 2018

Gratulacje dla Żółtego Parasola

Kochani Ołbinianie, czy wiecie, jaki macie SKARB? Jeśli jeszcze nie, to zajrzyjcie na Facebook Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, kliknijcie: Lista - Facebook DFOP. Jest tam lista stu dolnośląskich organizacji pozarządowych, które 4 października 2018, podczas IV Dolnośląskiego Kongresu Obywatelskiego w Krzyżowej, zostały wyróżnione w ramach konkursu "Aktywni na 100%" z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Są to organizacje, które aktywnie działają na rzecz swoich społeczności.

Wśród wyróżnionych organizacji jest Stowarzyszenie Żółty Parasol. BRAWO! Ta wiadomość bardzo ucieszyła Wirtualną Kulturę. Szkoda, że jej w czwartek w Krzyżowej nie było - zrobiłaby zdjęcia!!!  Wirtualna Kultura domyśla się, jaka tam była atmosfera, bo była w Krzyżowej na Tragach Dolnośląskich Organizacji Pozarządowych w roku 2016, kliknijcie: Społeczna super moc. Zdjęcia są z tamtych targów.


Skromność to jest to, co od samego początku urzeka Wirtualną Kulturę w Żółtym Parasolu. Żółty Parasol tak napisał na Facebooku o otrzymanym wyróżnieniu, kliknijcie: Żółty Parasol - Facebook:

"Halo Ołbin! Nasza osiedlowa społeczność nagrodzona! Wczoraj na Dolnośląskim Kongresie Obywatelskim w Krzyżowej odebraliśmy nagrodę przyznaną przez Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych na 100 -lecie niepodległości. Grawer się pomylił i napisał na tabliczce "Stowarzyszenie Żółty Parasol", ale wszyscy przecież wiemy, że to wspólna nagroda, bo bez Aktywnych na 100% mieszkańców żadne Parasole nie pomogą😉💙💛. Kto jeszcze nie wie, czy zasłużył na nagrodę- zapraszamy do działania! Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00. Czekamy na Was!"

Kto jeszcze potrafiłby w tak skromny sposób pochwalić się nagrodą?

Postscriptum. 

5 komentarzy:

 1. Super! Gratuluję!
  Tak trzymać Krysiu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi TD, Żółty Parasol zasługuje na słowa uznania. Fantastyczni ludzie, fantastyczna atmosfera, a nad tym wszystkich czuwa cudowna ekipa z Asią Warecką na czele.

   Krystyna

   Usuń
  2. Brawa dla całej Ekipy Żółtego Parasola! Fajnie, że chce się Wam chcieć :-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Brawo! na pewno należy im się to wyróżnienie! Chodzę na zajęcia do kilku klubów seniora, ale w "Żółtym Parasolu" jest najprzyjemniej. Dobrą atmosferę tworzą prowadzący na czele z Asią i Anią, ale i wszyscy bywalcy tego klubu.
  Pozdrawiam nagrodzonych Basia

  OdpowiedzUsuń
 3. Z przyjemnością informuję, że gratulacje dla Żółtego Parasola wpływają też na adres mailowy "Wirtualnej Kultury". Dziękujemy!

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń