wtorek, 16 października 2018

VII Festiwal Aktorstwa Filmowego we Wrocławiu

Wirtualna Kultura stale buszuje w internecie, żeby jakieś ciekawe propozycje dla Was znaleźć. Kilka wydarzeń przegapiła, jak na przykład sprzątanie rzek Wrocławia, które było zorganizowane przez Fundację ONWATER.PL w ostatni weekend, kliknijcie: Sprzątamy rzeki Wrocławia
W dniach 20-26 października 2018 jest VII Festiwal Aktorstwa Filmowego. Tak jak w poprzednich latach towarzyszą mu występy polskich aktorów w CeTA (Centrum Technologii Audiowizualnych obok Hali Stulecia):
Wstęp na oba wydarzenia  w CeTA jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną ilość miejsc należy wcześniej odebrać bezpłatną wejściówkę. Są one dostępne na portierni CeTA – wejście główne do budynku, ul. Wystawowa 1, o ile już ich nie zabrakło. Wirtualna Kultura była na podobnych wydarzeniach w roku 2016. Było super, kliknijcie: Popowiczanka na V FAF.  
Festiwalowe wydarzenia będą w DCF (Dolnośląskie Centrum Filmowe), w Teatrze Polskim i w CeTA. Przyjedzie plejada polskich znakomitych aktorów - od ich nazwisk można dostać zawrotu głowy:

Oto lista aktorów nominowanych do nagród festiwalowych:
Jest wśród nich Joanna Kulig, co Wirtualną Kulturę szczególnie cieszy, przecież dwa razy była na Zimnej Wojnie:

Dodatek. Koncerty w Narodowym Forum Muzyki:
16 grudnia 2018 jest powtórzenie koncertu "Muzyka Filmowa", dyrygent Tateo Nakkjima, Chór NFM, Chór Chłopięcy NFM.

Uwaga. Wpis zdobią szklane kwiaty. Nasz Wrocław jest piękny.
Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Wirtualna Kultura czyli Krysia, miała być na występach w CeTa z Piotrem Machalicą "Mój kochany Młynarski" z Basią z Gaju. Basia miała dwie wejściówki, ale Krysia nie mogła iść bo w tym samym czasie miała bardzo ważne zebranie Rady Osiedla. Basia poszła z inną koleżanką i obie były przeszczęśliwe bo występ był znakomity. Piotr Machalica śpiewał piosenki mniej znane ale bardzo ciekawe i z osobliwą interpretacją. Basia była również na "Domówkach" z Sonią Bohosiewicz było śmiesznie i wesoła jak w PRL. Pozdrawiam wszystkich Basia

    OdpowiedzUsuń