sobota, 25 maja 2019

Marshall Wirtualnej Kulturze nieznanyWirtualna Kultura musiała pojechać aż do Międzygórza, żeby poznać Marshalla. Zanim to się stało, po drodze zahaczyła o Minieuroland na obrzeżach Kłodzka, Marię Śnieżną na Górze Iglicznej i wodospad Wilczki:Zajęło jej to cały dzień, bo pokus było po drodze dużo - kawa, ciastka, lody, desery w miłej scenerii i atmosferze. Towarzyszył jej autobus pełen wycieczkowiczów, którzy wybrali się z Jadzią Spychalską (Wycieczki dla każdego), aby odpocząć w Masywie Śnieżnika. Była to trafna decyzja pod każdym względem - poznawczym i odpoczynkowym. Wirtualna Kultura poznała w Międzygórzu Marshalla i nie przemęczyła się, bo zrobiła tylko 10 tysięcy kroków.

Babciom i Dziadkom nie trzeba tłumaczyć, kto to jest Marshall, bo przecież oni muszą znać serial "Psi patrol". Oto trzy jego odcinki:


Niestety Wirtualna Kultura ma braki. O istnieniu Marshalla dowiedziała się od Jadzi, która na straganie w Międzygórzu go wytropiła. Wirtualna Kultura szybko Marshalla kupiła. Basia była niepocieszona, bo dla niej zabrakło. Jadzia bardzo się tym  przejęła. Współczucie było widać na jej twarzy. Na szczęście humor Basi się poprawił, gdy Jadzia i Wirtualna Kultura obiecały, że czasami dadzą jej do zabawy swoich Marhsalli.

Marshall w filmie jest pieskiem - strażakiem. Ma przepiękne granatowe oczy i czarne kropeczki na białym tle. Od dzisiaj będzie pilnował bezpieczeństwa u Wirtualnej Kultury, żeby nie zapalił się laptop, na którym ona pisze na blogu.

Ciekawe, co wydarzy się na następnych wycieczkach z Jadzią, kliknijcie:  Wycieczki dla każdego.

15-16 czerwca będzie dwudniowa wycieczka po Ziemi Raciborskiej. W programie Racibórz, rezerwat stawowo-leśny Łężczok, kolejka wąskotorowa, zespół pałacowo-klasztorny Rudy. 

6 lipca, Świątynie trzech wyznań: Krzeszów, Świdnica, Sokołowsko.. Ceny, szczegółowe informacje oraz zapisy pod nr telefonów: 71 373 83 53, 606 630 459. Wirtualna Kultura zastanawia się, czy Marcin nadal ma coś wspólnego z Sokołowskiem:

Uwaga. Dwa panoramiczne zdjęcia górskiej rzeki  i wodospadu zrobił "Bojurek".

Krystyna - Wirtualna Kultura

3 komentarze:

 1. Bardzo dowcipny wpis! I nareszcie poznalam Marszalla

  OdpowiedzUsuń
 2. Catherine, A czy kliknęłaś na zdjęcie Marshalla, żeby podziwiać jego czapeczkę?

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 3. Humorystyczny i radosny wpis, bo taka
  Właśnie wesoła była ta wycieczka. Pozdrawiam wycieczkowiczow i do zobaczenia na następnych wędrówkach.

  OdpowiedzUsuń