wtorek, 17 maja 2022

"Uroki przemijania" - teatralny spektakl seniorów

Seniorzy skupieni we Wrocławskim Centrum Filmowym Seniora zapraszają na spektakl teatralny "Uroki przemijania" 31 maja 2022, godz. 18, w  Auli Przestrzeni Trzeciego Wieku (pokój 403), pl. Solidarności 3-5. Wejściówki będą do odbioru w pokoju 318 od 25 maja, godz. 10. 

Wirtualna Kultura o tym wydarzeniu dowiedziała się od Basi ze Swojszyc, która w spektaklu weźmie udział. Basia jest bardzo aktywna. Dzięki niej Wirtualna Kultura zdobyła Radunię: 

i do czasu do czasu dostaje zdjęcia z ogródka Basi, które też tym razem zdobią ten wpis. Basia czuje się świetnie i w plenerze, i na scenie. Spektakl teatralny towarzyszy Festiwalowi Aktorstwa Filmowego, który w połączeniu z Festiwalem Reżyserii Filmowej będzie w dniach 4-6 czerwca 2022:

"Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa odbywa się od 2013 roku we Wrocławiu oraz wybranych miastach regionu. Festiwal jest hołdem przyjaciół dla Tadeusza Szymkowa, który przez lata związany był z Teatrem Polskim we Wrocławiu. Zmarł w styczniu 2009 roku w wieku 50 lat. 

(..) Festiwalowe gale odbędą się we Wrocławskim Teatrze Lalek. Na projekcje filmowe, spotkania z twórcami i warsztaty aktorskie zapraszamy do OH KINO w Arkadach Wrocławskich."

Uwaga. Informujemy, że bezpłatne wejściówki na seanse filmowe oraz zaproszenia na festiwalowe gale będą dostępne od soboty 28.05.2022 od godz. 12.00 w kasach OH KINO w Arkadach Wrocławskich.

Wrocławskie Centrum Filmowe Seniora jest znane czytelnikom bloga. Wirtualna Kultura już o nim pisała:

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękujemy Wirtualnej Kulturze, za ciekawe propozycje spędzenia czasu. Serdeczne pozdrowienia i ukłony. Irena ze Szczepina

    OdpowiedzUsuń