sobota, 21 maja 2022

Wolontariusze, premiera książki Olgi Tokarczuk i koncert wROCK for Freedom - Stand with Ukraine!

Wolontariat jest bardzo popularną we Wrocławiu formą działalności na rzecz innych, a wolontariusze są wysoko oceniani. Czy pamiętacie te wpisy:
We Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego działa Centrum (zespół) ds. Wolontariatu,
Na jego stronie internetowej można znaleźć informację, że są poszukiwani wolontariusze do pomocy podczas premiery nowej książki Olgi Tokarczuk Empuzjon, 2 czerwca 2022 roku o godz. 19 w Hali Stulecia we Wrocławiu,


Wirtualna Kultura jest chyba wolontariuszką, ale wirtualną. Pewnie dlatego dostała od koleżanki poniższy mail: 

Dzień dobry Wolontariusze,

serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowy koncert wROCK for Freedom - Stand with Ukraine!, który odbędzie się w sobotę, 11 czerwca o godz. 16.00 w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184 we Wrocławiu.


Stand with Ukraine!  to hasło koncertu, którym organizatorzy chcą dać wyraz solidarności z walczącą Ukrainą i przybyłymi do Polski uchodźcami, którzy znaleźli wsparcie i nowy dom we Wrocławiu.

Podwójne zaproszenia, które chcemy zaproponować Wolontariuszom, to muzyczne podziękowanie za niezwykłe zaangażowanie i życzliwość okazaną tym, którzy szukali w naszym mieście schronienia przed wojną. Pomoc wolontariuszy, także tych przybyłych do Wrocławia z innych krajów, była i jest nieoceniona.

PROGRAM wROCK for Freedom - Stand with Ukraine!

1) od godz. 16.00 przy Centrum Historii Zajezdnia (miejsca stojące)

LECH JANERKA
HURT
JELONEK
KONIEC ŚWIATA
ATMASFERA (UA)

2) od godz. 22.00, Sala Gotycka w Starym Klasztorze

BETHEL
HOVERLA (UA/PL)

Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na pomoc walczącej Ukrainie. Więcej o koncercie (kliknijcie) wROCK for Freedom

Dystrybucją bezpłatnych zaproszeń dla wolontariuszy zajmuje się zespół ds. wolontariatu we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu odbioru oraz ilości zaproszeń, przy czym jedno zaproszenie jest podwójną wejściówką.

tel. 71 77 24 991, e-mail: centrum@wolontariat.wroclaw.pl

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Wirtualna Kultura jest zawsze na bieżąco z ważnymi i ciekawymi wrocławskimi wydarzeniami. Niektóre można przegapić nawet jeśli śledzi się prasę i inne media. Przykładem - list do Wolontariuszy. Sądzę, że ta impreza ucieszy wielu.
    Irena

    OdpowiedzUsuń