piątek, 23 czerwca 2023

Ankieta projektu "Pokolenia. 59 pytań"

Drodzy Czytelnicy i Wasi Znajomi, jak już wiecie Wirtualna Kultura jest jednym z członków międzypokoleniowej grupy realizującej projekt  "Pokolenia. 59 pytań". Oto post, który na Facebooku opublikował Henryk Mazurkiewicz, kierujący pracami zespołu:   

"Czy w relacjach międzypokoleniowych jest więcej niedopowiedzeń, nieporozumień, punktów zapalnych, czy chęci poznania różnic w spojrzeniu na świat między pokoleniami? W jakich kwestiach są zgodni, a które powodują wzajemne pretensje?

Aby odpowiedzieć na te pytania, przeprowadzamy wywiady z osobami w wieku 18-30 oraz powyżej 70+. Na ich podstawie powstanie scenariusz czytania performatywnego. 

Potrzebujemy Twojej pomocy! Odpowiedz na 9 krótkich pytań (podanych w ankiecie poniżej). Nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut; a nam pomoże zrealizować nasz projekt, który przedstawimy po raz pierwszy 9 lipca 2023 w finale konkursu na najlepsze dokumentalne czytanie performatywne w Centrum Sztuk Performatywnych Piekarnia w ramach Festiwalu Teatr na faktach "Antybohaterka".

Z góry dziękujemy i zapraszamy na Festiwal!".

Oto link do ankiety (kliknijcie): Ankieta projektu "Pokolenia. 59 pytań".

Odpowiedź na pytania zaznaczone czerwoną gwiazdką jest obowiązkowa. Cała ankieta ma tylko 9 pytań. Odpowiedzi są anonimowe.

Dodatek
Krystyna - Wirtualna Kultura

2 komentarze:

  1. Ciekawa będę wyników ankiety i już teraz proszę Wirtualną Kulturę o analizę wynikow, a jeszcze bardziej o krytyczną interpretację...

    OdpowiedzUsuń