niedziela, 7 stycznia 2024

Darmowy dla seniorów koncert "Dzień wiosny" Czerwonych Gitar w Hali Stulecia

Wirtualna Kultura dostała mail do koordynatora Zbigniewa Czekalskiego, informujący o koncercie Czerwonych Gitar w Hali Stulecia w ramach Klasycznie na Wrocku. Jest to koncert darmowy dla wrocławskich seniorów. 

Koordynator: Zbigniew Czekalski, telefon 609 145 720,  email: seniorwrocek@wp.pl

Oto treść maila: 

"Informuję, że następnym spotkaniem Klasycznie na Wrocku w 2024 r. jest KONCERT DZIEŃ WIOSNY, w którym wystąpi zespół CZERWONE GITARY. Koncert odbędzie się w dniu 20 marca 2024 r. o godzinie 16.00 we Wrocławiu w Hali Stulecia. Koncert jest darmowy dla wszystkich Seniorów miasta Wrocławia. 

Zapis grup Seniorów, osób indywidualnych następuje przez kontakt mailowy, telefoniczny lub esemesowy z Koordynatorem - podając ilość biletów i na kogo zostaną zapisane oraz telefon kontaktowy do osoby, z którą będzie ustalony dzień i godzina odbioru biletów.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA, LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZENIA MAJLOWEGO, TELEFONICZNEGO /ESEMESOWEGO/ WEDŁUG DATY I GODZINY.

Po przyjęciu zgłoszenia przez koordynatora i potwierdzaniu o zapisaniu na listę w dniach 15-20 lutego otrzymają Państwo esemesa o terminie odbioru biletów w wyznaczonych dniach i godzinach w holu Biura Projektów Wrocław ul. Hercena 3. (zobacz zdjęcie poniżej).
"

Dodatek. Relacja z poprzedniego koncertu Czerwonych Gitar w Hali Stulecia (listopad 2022):

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz