wtorek, 2 stycznia 2024

Rok 2024 udanie rozpoczęty!!!


Seniorzy są niezawodni. Drugiego stycznia 2024 punktualnie o godzinie 10:30 pojawili się na skrzyżowaniu dwóch wrocławskich arterii, gdzie powitała ich Ewa Rapacz. Miejsce zbiórki i cel były podane w tym wpisie na blogu:

Stali bywalcy noworocznych spacerów wiedzieli, co ze sobą trzeba wziąć. Na przykład, czapki Mikołaja. Zobaczcie zdjęcia z zeszłorocznego spaceru noworocznego:
Wirtualna Kultura była na to przygotowana. Gorzej było z zawartością jej torby, a właściwie z brakiem tej zawartości. Na szczęście inni uczestnicy spaceru byli lepiej przygotowani. Zgadnijcie, co podgrzewano na gazie.Spacer zaczął się w rejonie ulicy Krynickiej. Grupa około 56 seniorów wszystko podziwiała.


Reprezentacja Klubu Seniora Jantar imponowała kolorami. Michał Dębiński, niezawodny fotograf senioralnych imprez, wszystko filmował i fotografował. To on zrobił m.in. pierwsze zdjęcie. Kliknijcie na miniatury zdjęć. 

 

Wirtualną Kulturę pilnował Lechu z Żółtego Parasola w Paryżu i Nowym Jorku, gdzie Michał ich teleportował. Wirtualna Kultura nie wie, skąd wziął się żółty parasol na zdjęciu?!?Oboje zdążyli wrócić na ziemię, zanim zaczęły się "schody", czyli wspinaczka na Wzgórze Gajowe:


Rozmiary wzgórza i widoki zaskoczyły pozytywnie Wirtualną Kulturę. Seniorów było tak dużo, że trudno było w tym tłumie zrobić zdjęcie Ewie Rapacz. Wszędzie dominowały czapki Mikołajów.Zamieszania było dużo. Balony nie wytrzymywały ciśnienia i wybuchały z hukiem. Mimo to śpiew bardzo zadowolonych seniorów rozlegał się w przestworzach. Żałujcie, że Was tam nie było.

Wirtualna kultura na spacerze zrobiła 6921 kroków. To jej wystarczyło. Dlatego zrezygnowała ze spaceru do Jagodna, które było widać z oddali.Rozwiązanie zagadki. W garnku na gazie był grzaniec smakowicie pachnący, co widać po minach Lecha i Wirtualnej Kultury. Wszystko to dzięki kochającym przygody seniorom i Ewie Rapacz.


Uwaga. Więcej zdjęć jest w Galerii, kliknijcie: Galeria zdjęć na blogu.

Dodatkowe zdjęcie - na telebimie jest żółty parasol! Brawo Michał!


Dodatek. Konkurencyjna relacja z noworocznego spaceru na portalu Wrocławskiego Centrum Seniora:
Krystyna - Wirtualna Kultura

7 komentarzy:

 1. Świetny spacer, brawo Seniorzy widać uśmiechnięte zadowolone twarze. Brawo Krysiu za opisanie tego świetnego wydarzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super miła impreza, pozostanie w pamięci seniorów na długo - ten grzaniec szczególnie. Krysia

  OdpowiedzUsuń
 3. Było świetnie i smakowicie

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna impreza rozpoczęcie Nowego ROKU z GRZAŃCEM w ręku. To zapowiedź częstego trunkowania w ciągu roku. No nareszcie będzie dobrze, miło i wesoło!!!!!!!.
  BACA

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny spacer. Zaliczyć jednocześnie Paryż, Manhattan i podwrocławskie łąki to dobry znak. Będziesz miała rok bogaty w fajne wydarzenia. Irena

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza Noworoczna! Przygoda wrocławskich Seniorów wygląda znakomicie i na pięknych fotkach i w opisie Krystyny. Brawo Kochani. Brawo za Ewo, za świetny plan i zrealizowany z fantazją. Brawo Krysiu że napisałaś ten, prawie reportaż. Wspaniały początek nowego roku. Dla uczestników tejże przygody rok 2024 został zaczarowany na tylko dobre przygody. Takich Wam kochani życzę. Nam wszystkim także wszystkiego szczesliwegoI tylko takiego!!!
  Pozdrawiam Majka

  OdpowiedzUsuń