wtorek, 3 września 2019

Druga edycja warsztatów "Wyraź to" i "Życiowy bilans"Fundacja Punkt Widzenia przyjmuje zgłoszenia do udziału w drugiej edycji projektu INSPIRACJE, adresowanego do mieszkanek i mieszkańców Wrocławia w wieku 50+. Udział w cyklicznych zajęciach jest bezpłatny:

W ramach projektu będą dwa rodzaje warsztatów: 
 • WYRAŹ TO - warsztaty kreatywnego pisania, literackich inspiracji, tworzenia i prowadzenia bloga. Cykl obejmuje sześć 3-godzinnych warsztatów prowadzonych przez pisarza i dziennikarza Roberta Rienta w poniedziałki o godz. 16:30 i jeden wtorek (7, 14, 21, 28 październik i  4, 12 listopad)
 • ŻYCIOWY BALANS - warsztaty rozwoju psychospołecznego z zakresu komunikacji, radzenia sobie z napięciem i stresem, kreatywności, umiejętności dbania o siebie, umiejętności interpersonalnych i autoprezentacji. Cykl obejmuje siedem 3-godzinnych warsztatów powadzonych przez Ewelinę Seklecką; edukatorkę z 14-letnim stażem, działaczkę społeczną. Zajęcia będą we wtorki o godz. 16:30 (17, 24 września i 1, 8, 15, 22, 29 października). 
Wszystkie warsztaty będą się odbywały we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przy ul. Legnickiej 65. Projekt "Inspiracje" jest finansowany ze środków Gminy Wrocław.

Aby zgłosić się do udziału w warsztatach, trzeba
 • pobrać i wypełnić formularz (plik doc), kliknijcie: Formularz zgłoszeniowy,
 • przesłać go jako załącznik na adres: ewelinaseklecka@punktwidzenia.org.pl. 
W razie pytań można zadzwonić na numer: 797-405-064.

Robert Rient:

 • Współpracuje z redakcjami „Sensu”, „Zwierciadła” i „Przekroju”. Publikował w magazynach „Duży Format”, „Focus”, „Sekrety Nauki”, „Traveler – National Geographic”, „Wprost”, „Wysokie Obcasy”. 
 • Autor powieści „Chodziło o miłość”, „Duchy Jeremiego” nominowanej do Nagrody Literackiej Nike, reportażu „Świadek” przetłumaczonego na język angielski i książki podróżniczej „Przebłysk”. 
 • Pracował jako trener umiejętności psychospołecznych, redaktor naczelny portalu informacyjnego osób niepełnosprawnych i prezenter radiowy.
Ewelina Seklecka ukończyła:

 • Pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim, 
 • Szkołę Treningu Grupowego w Training & Consulting, 
 • Kurs Analizy Transakcyjnej, I, II i III stopnia w Ośrodku Psychoterapii i Treningów Psychologicznych AION. 
 • Podyplomowe Gender Studies Polskiej Akademii Nauk.

Wirtualna Kultura brała udział w pierwszej edycji warsztatów "Wyraź to":


Ci, którzy przeczytali jej dwa ostatnie artykuły w Gazecie Senior:
zapewne zauważyli, jak udział w warsztatach wpłynął na jej "pióro". Gdyby warsztaty z Robertem trwały dłużej, to może zaczęłaby pisać wiersze. Na razie ułożyła taki matematyczny wierszyk - nie wierszyk:


Jeśli myślisz, że pisanie nie jest dla Ciebie, to przyjdź na warsztaty „Wyraź to”. Robert Rient przekona Ciebie, że jesteś w błędzie.

Jeśli myślisz, że dobrze sobie radzisz z pisaniem, to też przyjdź. Może się okazać, że masz dużo do zrobienia.

Jeśli w ogóle nie myślisz o pisaniu, to tym bardziej przyjdź, by poznać niezwykłych uczestników warsztatów i ich historie.

Ja na warsztatach byłam. „Miód i wino” z nich piłam. Może sam spróbujesz jak to smakuje?

Uwaga. Dwa pierwsze zdjęcia zrobiłam na finale projektu "Safety". Ewelina jest na obu. Trzecie zdjęcie to selfi, które Robert zrobił na warsztatach "Wyraź to".

Krystyna - Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz