środa, 9 października 2019

Przestrzeń Trzeciego Wieku działa

Kto z Was już skorzystał z propozycji, które dla wrocławskich seniorów przygotowuje Przestrzeń Trzeciego Wieku (PTW), mieszcząca się w budynku przy Placu Solidarności 1/3/5? Wirtualna Kultura TAK. Zapisała się na warsztaty "Rozmowa z fotografem", prowadzone przez Jerzego Dudzika, kliknijcie: Nowa przestrzeń dla wrocławskich seniorów (wpis na blogu).

Przestrzeń Trzeciego Wieku wydaje co miesiąc biuletyn z harmonogramem zajęć:

Na niektóre zajęcia są zapisy: telefon 739 190 564 lub e-mail: ptw@wcrs.wroclaw.pl.

Wydarzenia w PTW można śledzić na Facebooku: kliknijcie: WCRS PTW - Facebook.

PTW jest częścią Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, które ma swoją siedzibę na pl. Dominikańskim 6:


W pomieszczeniach PTW są organizowane wydarzenia też przez inne instytucje. Wirtualna Kultura była tam na spotkaniach Grupy Dialogu Społecznego ds. Seniorów. Niestety nie wybrała się na Puchar Wrocławia: Taniec Towarzyski, Pary Taneczne Amatorskie, SENIOR STAR, w którym Kazia wzięła udział (kliknijcie na zdjęcie powyżej):  

Uwaga. Wrocław finansuje bezpłatne szczepienia przeciwko grypie seniorom 65+. Oto lista przychodni, w których można się zaszczepić:
Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Irena ze Szczepina20 października 2019 14:59

    Na Osiedlu Szczepin działają aktywnie trzy Kluby Seniora. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak blisko nas rozpoczęła działalność Przestrzeń Trzeciego Wieku! Będziemy tam częstymi gośćmi i uczestnikami ciekawych wydarzeń dla nas organizowanych. Dziękujemy! Dziękujemy i do zobaczenia w PTW!

    OdpowiedzUsuń