sobota, 18 września 2021

Ekg nad Odrą


Wirtualna Kultura z opóźnieniem dotarła nad Odrę w dniu jej święta, 18 września, ale zdążyła spotkać tam Anię i Krzyśka z Odra Centrum, Artystów z Dolnośląskiego Stowarzyszenia Plastyków - niestety Małgosi już nie było.

Obejrzała wręczanie nagród zwycięzcom zawodów wioślarskich i podziwiała występ chóru żeńskiego. Piosenka o zastosowaniach wody bardzo się spodobała. Jej wykonanie poprzedził test wśród widowni, która wymieniła prawie wszystkie zastosowania wody - chyba tylko o praniu zapominając. Po powrocie do domu Wirtualna Kultura próbowała odszukać piosenkę w internecie. Niestety nie udało się - znalazła inną o zimnej wodzie. Posłuchajcie:

Wzdłuż brzegu Odry były różne stoiska, w tym Mała Szkutnia z Odra Centrum i stoisko Hydropolis. Wirtualna Kultura nie ominęła stoiska "telemedycyny Polska". Chciano jej tam zrobić Ekg, ale odmówiła. Przecież wynik z góry był wiadomy - ona kocha Wrocław i wrocławian.


Wirtualna Kultura z rozrzewnieniem wspominała wizyty w Hydropolis, które otwarto w roku 2015 - jak ten czas leci, 

Za rok znowu pójdzie na spotkanie z Odrą. Może pogoda będzie lepsza. Kliknijcie na zdjęcia.

Wyjaśnienie. Powodem spóźnienie na Dzień Odry było spotkania z UTW Cafe i Iloną. Wirtualna Kultura musiała się dowiedzieć, jakie książki warto przeczytać i dlaczego. Osoby zainteresowane mogą ją o to zapytać.

Krystyna - Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz