czwartek, 24 grudnia 2020

Życzenia dla Wirtualnej Kultury, czyli dla Was czytelników bloga

I w czasach pandemii może nas spotkać coś miłego. Wirtualna Kultura stale się o tym przekonuje i "na klamce od drzwi", w ramach kampanii "Poświętuj komuś Święta", wiele rzeczy znajduje, m.in. choinkę z Paryża, Mikołaja z Wrocławia i Gwiazdkę z Nieba:

Wczoraj jako tegoroczny Przyjaciel Seniorów dostała życzenia świąteczne od Jerzego Lesickiego, Przewodniczącego Wrocławskiej Rady Seniorów, a jako blogerka Wirtualna Kultura od Agnieszki Smutek z OP ENHEIM. To wszystko dzięki temu, że blog ma czytelników, czyli te życzenia są dla Was, kochani czytelnicy.

Tutaj możecie sobie przypomnieć skład Wrocławskiej Rady Seniorów i się przekonać, czym Rada zajmuje się w czasach pandemii:
"Dzięki Pani mamy kontakt z seniorami – to jest naprawdę dla nas cenne i mamy nadzieję, że również w przyszłym roku zaproponujemy coś wartego uwagi Pani i Pani odbiorców.

Nie zapomnę nigdy 92 osób na oprowadzaniu, które przygotowaliśmy z Fundacją Art Transparent podczas wystawy Asany Fujikawy i Davida Hockneya – oby wróciły takie czasy, bo o sztuce właśnie najlepiej rozmawia się na żywo. To oprowadzanie z Fundacją Art Transparent odbyło się w ramach cyklu spacerów SAW: Senior Art Walk
."


To bardzo miłe, że w OP ENHEIM tęsknią za nami seniorami. Rok 2020 obfitował w wiele inicjatyw i wydarzeń u nich:
W 68 tegorocznych wydarzeniach wzięło udział ponad 5 tysięcy osób, a w działaniach  w sieci uczestniczyło prawie 16 tysięcy! My też tam byliśmy!

Wirtualna Kultura z rozrzewnieniem przeczytała jeszcze raz te wpisy o wystawach w OP ENHEIM i Galerii Miejskiej:
Nie może się doczekać, kiedy znowu weźmie z Wami udział w jakimś niezapomnianym wydarzeniu. Może będzie powtórka z Grimma?
A zanim to nastąpi słucha świątecznej piosenki:
Uwaga. Stowarzyszenie Żółty Parasol umieściło na Facebooku kolędę zaśpiewaną przez Ołbin z Kameralnym Chórem Ostinato:
Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Dziekujemy!!!! https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.f6e15530e121c4619e24dbb11da40a71&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.giphy.com%2fmedia%2fpBevuxpD4Tq4U%2fgiphy.gif&ehk=FY3lGLRkxwQFKkZUpkYkSfKT%2fAKB6FPiJIjDS3MuM%2bw%3d

    OdpowiedzUsuń