piątek, 13 marca 2020

Kanał Wujka Czarka

Tym razem Wirtualna Kultura ma inny pomysł na "zabicie" czasu, połączony z relaksem. Można to zaliczyć do "15 minut dla siebie", a nawet do "30 minut dla siebie", bo teraz mamy wreszcie więcej wolnego czasu. To są wspomnienia Czarka Pazury, których można słuchać leżąc wygodnie na kanapie lub siedząc w fotelu i popijając ulubioną kawę lub Inkę.

Cezary Pazura działa na YouTube od roku 2015 i ma prawie 700 tysięcy subskrypcji:
Z wielu nagrań Wirtualna Kultura wybrała dwa ze wspomnieniami Czarka z egzaminów wstępnych do łódzkiej szkoły filmowej:

Wirtualna Kultura odkryła "15 minut dla siebie" rok temu z okazji 8 marca:
Gdy ponownie zajrzała do wpisu, to z rozrzewnieniem stwierdziła, że do "15 minut przyjemności dla siebie" rok temu zaliczyła:
Nic się nie zmieniło. Nadal z przyjemnością słucha tych utworów. A jakie są Wasze ulubione piosenki?

Przeprosiny. Wirtualna Kultura bardzo przeprasza czytelników bloga "płci męskiej", że zapomniała o ich święcie. Kiedyś miała lepszą pamięć i o ich święcie pamiętała:
We wpisie udzieliła paniom pewnych rad:

"Potraktujcie piosenkę Boltona 
jako wskazówkę, co może zrobić zakochany mężczyzna (tutaj jest tekst angielski i polski przekład, kliknij: Tekst). Dlatego warto się o to postarać. A jak ta wskazówka Wam nie wystarczy, to zajrzyjcie do książki Sherry Argov, 

Wirtualna Kultura może Wam pożyczyć tę książkę.

Krystyna - Wirtualna Kultura

3 komentarze:

 1. Witaj Krysiu, z przyjemnością czytałam ten artykuł bo bardzo lubię i słucham Czarka Pazurę, jest świetny. Twoje Piosenki też są przepiękne i jest wiele takich, które opowiadają jakąś historię. Ja ostatnio ostatnio słucham Sławka Uniatowskiego (polecam świetny głos i urok osobisty). Posłuchajcie czasami kabaretu "Dudek" i kabaretu Olgi Lipińskiej " Leci kabarecik' uśmiejecie się z tych dowcipów do rozpuchu. Krysiu wielki bukirt róż dla Ciebie z okazji imienin. Wszystkich pozdrawiam Basia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Basiu, bardzo dziękuję za podpowiedzi i życzenia. Wszystkiego dobrego!

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 3. Irena ze Szczepina13 marca 2020 13:08

  Droga Solenizantko Krysiu! Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy, aby nie brakowało w nim pogody ducha i wielkiej przygody. Aby nigdy nie opuszczało Cię zdrowie, szczęście i dobry nastrój! Pomyślności i ludzkiej życzliwości.

  OdpowiedzUsuń