poniedziałek, 23 marca 2020

Przepis na powitanie wiosny w domu


Za oknem jest słoneczny, mroźny poniedziałkowy poranek, a Wirtualna Kultura z pamięcią sobie nie radzi i nie może sobie przypomnieć kto, dlaczego i w jakim polskim filmie wracał nad ranem do domu wzdłuż szyn tramwajowych. Zadzwoni do Krysi i Lecha - oni chyba to wiedzą.

Krysia z Lechem to bardzo mili "żartownisie", więc polskie komedie muszą znać. Z obserwacji na salonach Żółtego Parasola Wirtualna Kultura wie, że są nierozłączni. Nie tylko razem grają w Parasolu w brydża, ale razem chodzą do przedszkola:
Tylko na warsztatach z treningu pamięci Krysia była bez Lecha, bo on wtedy czytał książki w Sąsiedzkiej Bibliotece:

21 marca 2020 Wirtualna Kultura dostała od nich zdjęciowy reportaż z powitania WIOSNY w domu (kliknijcie na zdjęcia). 


Własnym oczom nie wierzyła. Oni z tej okazji pili bardzo zdrowy sok z czarnej porzeczki. Wirtualna Kultura zaczęła nawet zmieniać kolory na zdjęciach, żeby się upewnić, że to jest porzeczka. TAK - to jest porzeczka. U Krysi i Lecha zielona wiosna jest "na całego" - czy macie w domu taki uroczy zielony kapelusik?

Wirtualna Kultura nie może pić słodkich soków i ich w domu nie ma. Woli czerwone wino. Z ciekawości zajrzała do internetu, żeby się przekonać, ile cukru w soku może być. Przepisów na sok jest wiele. Oto jeden z nich:

Dodatek.

Uwaga. WhatsApp działa! Wirtualna Kultura dostała już od Marysi informację, że film ma tytuł "Nie lubię poniedziałków" i grał w nim Bohdan Łazuka.
Krystyna - Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz