sobota, 17 października 2020

Znowu w MET

Wirtualna Kultura nie samą literaturą żyje. Nie zapomina o operze. Czy pamiętacie, że pół roku temu słuchaliśmy koncertów online z Metropolitan Opera? To jest nadal możliwe dzięki sponsorom. Teraz można obejrzeć operę Donizettiego w dwóch aktach: "Maria Stuarda".

Pamiętajcie, żeby kliknąć "watch now" jak dotychczas. Dla ułatwienia podaję linki do opisu opery w języku polskim. Można porównać scenografię i kostiumy na zdjęciach
Wieczorem zacznie się kolejny spektakl - każdy jest dostępny przez 23 godziny. Tygodniowe programy w  MET:

Przypomnienie. Wirtualna Kultura już pisała o MET i innych:
Krystyna - Wirtualna Kultura

3 komentarze:

 1. Robic zdjecie przed Matisse to grzech. Wiedzialam ten obraz na szczescie w calosci i tak powinien byc fotografowany dla seniorow. Dziekuje Wirtualnej Kulturze za te piekne spacery po muzeach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wieczor z DON PASQUALE to wspanialy prezent! Wirtualna Kultura jest wyjatkowym melomanem. Tysiackrotnie dziekuje. Wizyty w muzeach , piekne palace, opéry. Zycie seniora jest piekne i bogate!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Irena ze Szczepina22 października 2020 16:41

  Dzięki Wirtualnej Kulturze nie jest nam smutno.My seniorzy zapominamy na chwilę o otaczającej nas rzeczywistości. Dziękujemy bardzo za możliwość obejrzenia opery w wygodnym fotelu w domu.Pozdrawiam życząc zdrowia.

  OdpowiedzUsuń