piątek, 24 grudnia 2021

Klasycznie na Festiwalu Wrocek w roku 2022

Następne spotkanie kabaretowe Klasycznie na Festiwalu WROCEK , Wieczór XXXII, odbędzie się w środę 12 stycznia o godz. 14 w hotelu Ibis Styles Wrocław na placu Konstytucji 3 Maja numer 3 w warunkach przestrzegania reżimu sanitarnego. 

Przed wejściem na salę trzeba będzie okazać certyfikat szczepienia, ozdrowieńca lub zaświadczenie z przeprowadzonych szczepień razem z wejściówką. 

Zapisy na spotkanie i odbiór wejściówek na dotychczasowych warunkach u koordynatora Zbigniewa Czekalskiego, email: seniorwrocek@wp.pl, tel. 609 145 720.

Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”. Będzie to koncert, w którym zanurzymy się w klimat trwającego karnawału i rozpoczętego Nowego 2022 Roku. Nie zabraknie również porcji dobrego humoru i żartów.

Gośćmi programu będą:
  • Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL, 
  • Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland
oraz gość specjalny: Zespół „To Nie My” wraz z solistką Anną Szul. 
Nazwa Zespołu czytana łącznie „Toniemy” jest adekwatna, bo dzięki nim będziemy dosłownie tonąć w pięknych muzycznych rytmach, jak przystało na karnawał. Zespół „To Nie My” zaprezentuje się w projekcie pt. "Ze Starej Płyty",

A oto skład Zespołu:
  • śpiew - Anna Szul,
  • saksofon - Daniel Kraus,
  • instrumenty klawiszowe/akordeon - Waldemar Maszyński,
  • gitara - Marcin Wełyczko.
Krystyna - Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz