poniedziałek, 6 grudnia 2021

Podziwiajmy seniorki na warsztatach w Odra Centrum


Wirtualna Kultura ma w domu szyszki, które kiedyś dostała od Basi ze Swojczyc, czyli Basi Kieli - ona jest z prawej na drugim zdjęciu. I teraz się głowi, jak z nich zrobić świąteczną choinkę. 

Pierwsza próba, bardzo minimalistyczna, jest na pierwszym zdjęciu. Niezbyt udana. Nie jest to nawet dzieło sztuki współczesnej. Chyba dalszych prób nie będzie, bo Wirtualna Kultura nie ma sprzętu, który czekał na uczestniczki warsztatów na pokładzie Odra Centrum. Czy pamiętacie ten wpis z 11 listopada 2021:Basia oczywiście była na warsztatach w Odra Centrum i to w towarzystwie seniorek z Przestrzeni Trzeciego Wieku oraz Joli Podsiadło. 

Na warsztatach były trzy grupy. Jedna grupa robiła stroiki świąteczne, druga choinki z patyczków. Basia była w trzeciej tej od choinek z szyszek i makaronu. Choinka zrobiona przez Basię jest pierwsza z prawej strony w pierwszym rzędzie na zdjęciu powyżej.
Wszystko wypadło fantastycznie! Wnętrza Odra Centrum, widoki za oknem, akcesoria choinkowe, pomysłowość seniorek, choinki i stroiki. Kliknijcie na miniatury zdjęć.

Podziwiajmy seniorki, ich artystyczne dzieła oraz trzy wolontariuszki z Odra Centrum, które czuwały nad całością. Sukces ma wiele autorek. Brawo, brawo, brawo!


Wirtualna Kultura nie ma teraz wyjścia.  Musi kupić makaron i jakieś wstążeczki. 
Krystyna - Wirtualna Kultura

2 komentarze: