piątek, 31 grudnia 2021

Sylwester według Wirtualnej Kultury


Wirtualna Kultura cały rok chodzi w sportowym obuwiu, ale jak przyjdzie Sylwester - nawet ten na jednoosobowej domówce - to ubiera buty na obcasie i czeka w nich na północ. Tradycja tradycją, trzeba podkreślić odmienność tego dnia. 

Wczoraj sama się rozczarowała. Szukała na blogu muzyki karnawałowej, ale jej nie znalazła. Jak to możliwe? Był tylko wpis o "flash mobie",

a w nim m.in.:


Na poprzednim blogu "Popowiczanie" znalazła tylko te wpisy:

     a w nich piosenki:


To na jednoosobową sylwestrową domówkę nie wystarczy. Przecież nie będzie włączać telewizora! I co teraz??? Został jeszcze jeden wpis:
a w nim ulubiona piosenka Oli i jej:
Jaki z tego wniosek? Wirtualna Kultura musi częściej o tańcu myśleć.

Do siego roku!

Uwaga. Zgodnie z zeszłoroczną covidową tradycją sylwestrową Wirtualna Kultura zrobiła sobie pamiątkowe selfi. Kliknijcie na zdjęcia. Rok 2021 kończy się jej sukcesem. Mimo siedzącego trybu życia, ona nadal mieści się w starej sukience. Brawo! 

Krystyna - Wirtualna Kultura

8 komentarzy:

 1. Krysiu, wyglądasz pięknie. 💕💥

  OdpowiedzUsuń
 2. Super Krysiu!!!
  Szczęśliwości na Nowy Rok🎆🥰🥂🍾

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję sukcesu sukienkowego i wszystkich innych! Szczęśliwego Nowego Roku!
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkim Czytelnikom bloga dziękuję za wspólną zabawę.

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 5. IrenazeSzczepina3 stycznia 2022 13:42

  Wiadomo - Wirtualna Kultura ma zawsze klasę.Jednoosobowa domówka Sylwestrowa, a wygląda jakby szła na bal. Tak trzymać!!!!!!!
  W Nowym Roku życzę zdrowia, radości codziennych, myśli dobrych, żeby był piękniejszy od starego i przyniósł coś szczególnego. A Tobie Droga Krysiu i Wszystkim czytelnikom bloga życzę obfitości dobrych zdarzeń.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Jaki Nowy Rok, taki cały rok" piękna Kobieto.Będzie szczęśliwy, a Ty będziesz nas zachwycała pod każdym względem. Twój humor i Blog na aktualne wydarzenia z mnóstwem ciekawych linków wzbogaca nas i zaciekawia. Pomyślności Krysiu w każdej dziedzinie twego życia. :) Piękne są słowa piosenki S.Celińskiej "Gdzie jesteś dziewczyno" Irena K.

  OdpowiedzUsuń