sobota, 18 grudnia 2021

Muzyka i popcorn

Wirtualna Kultura nigdy popcornu w kinie nie jadła. W operze też nie, chociaż na przerwie koncertu noworocznego we wrocławskiej operze piła kiedyś szampana - było to wliczone w cenę biletu. Teraz kusi ją, żeby jeść popcorn przed telewizorem. Można go w domu zrobić samemu:

Dla urozmaicenia przed  komputerem można jeść popcorn z garnka:
Smażeniu i (i jedzeniu?) popcornu mogą towarzyszyć piosenki świąteczne - dwie przyjemności w jednym:

Jednak jeśli zdecydujecie się na jedzenie ciasteczek kruchych lub maślanych, to lepiej posłuchać coś operowego - propozycja jest na końcu wpisu. Na pierwszym zdjęciu są ciasteczka upieczone w Irlandii, świeże - Wirtualna Kultura przed chwilą zdjęcie otrzymała, a na drugim na Swojczycach. Kliknijcie na zdjęcia, żeby smak ciasteczek poczuć.  

Anna Netrebko śpiewa dla Was sopranowo (kliknijcie: Anna Netrebko - Wikipedia):

Wiadomość z ostatniej chwili. W trakcie "pracy na blogu"  Wirtualna Kultura spaliła kolejny garnek. Na szczęście był to kompot jabłkowym, a nie świąteczny ze śliwek suszonych. Temu wszystkiemu, mimo wczesnej pory, przyglądał się spokojnie Mikołaj od Oli.Krystyna - Wirtualna Kultura 

3 komentarze:

 1. 😄😄😄👏 Pyszne!!! Dziękuję, Krysiu!!!! ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Krysiu, chętnie posłucham tych pieknych melodii i kolęd. Uważaj jak bedziesz gotować kapustę z grzybami, aby nie przypalić bo garnek będzie do wyrzucenia! 😆

  OdpowiedzUsuń
 3. IrenazeSzczepina20 grudnia 2021 12:26

  Z ogromną radością posłuchamy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Franka Sinatry, Elvisa Presleya i najpiękniejszych kolęd i pastorałek góralskich.

  OdpowiedzUsuń