poniedziałek, 7 listopada 2022

Listopadowe propozycje Kawiarenki Sąsiedzkiej w "Firleju" - Ośrodku Działań Artystycznych


Wirtualna Kultura dostała kiedyś w prezencie grę "Memory. Winnie Pooth", ale sama grać w nią nie mogła. Chodziła do Żółtego Parasola na gry logiczne - rozgrzewała umysł m.in. grą Dixit. Brała też w zawodach w bingo - bez sukcesu: 

Uroki gier planszowych poznała w Tratwie na spotkaniach wielopokoleniowych mieszkańców Popowic, czyli "Popoplanszówkach":

Teraz ma inną propozycję: 
  • wieczór gier planszowych w ODA "Firleju" przy ulicy Grabiszyńskiej 56, 
organizowany 16 listopada 2022, godz. 17-21 (środa), przez Kawiarnię Sąsiedzką we współpracy z Radą Osiedla Powstańców Śląskich i Stowarzyszeniem Klub Koloseum:
Bardzo kusząca propozycja.

Tydzień później, 23 listopada 2022, godz. 18-20, Olga Szelc organizuje w Kawiarni Sąsiedzkiej spotkanie autorskie z Beatą i Eugeniuszem Dębskimi, wrocławskimi twórcami serii o detektywie Tomaszu Winklerze.
Wirtualna Kultura na współczesnych kryminałach nie zna się. Zatrzymała się na "Kobrze" wieki temu w telewizji. Może wreszcie jest czas na rozwiązywanie innych zagadek kryminalnych. 

Rok temu na portalu Wrocławia ukazała się rozmowa z Beatą i Eugeniuszem Dębskimi:
a dwa dni temu na YouTube:
Bohater serii, Tomasz Winkler, błyskotliwy detektyw samotnik, ma babcię - ciepłą, kochającą wnuka, racjonalistkę, dowcipną i inteligentną. Wirtualna Kultura musi ją poznać.

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz: