sobota, 19 listopada 2022

Wspomnienia


Już ponad siedem lat Wirtualna Kultura-Popowiczanka jest blogerką. Blogi Popowiczanie i 60+Wirtualna Kultura to jej pamięć podręczna i "kawał historii" Wrocławia. Pierwszy blog powstał w roku 2015. To wtedy otwarto Hydropolis:


Potem był rok 2016 bogaty w wydarzenia związane z Europejską Stolicą Kultury. Wtedy Popowiczanka odkryła wrocławskie podwórka i  Nadodrze:

W roku 2017 Popowiczanka obawiała się, że zabraknie jej pomysłów na wpisy na blogu, bo skończyła się "Europejska Stolica Kultury". Nic takiego nie stało się. Rok 2017 kojarzy się jej z premierami, Teatrem Pieśń Kozła i muzeum w Pawilonie pod Czterema kopułami:

Rok 2018 to finał projektu 60+ Virtual Culture w Żółtym Parasolu, warsztaty z Eweliną Seklecką i Leną Bielską: FUKO i WenDo  oraz spacery sąsiedzkie - bardzo dużo się działo.


Rok 2019 to odkrycie Agnieszki Bresler, słuchowisko "Bohaterowie Ołbina w akcji" i trening pamięci w Żółtym Parasolu. 

A potem przyszła pandemia i Wirtualna Kultura schowała się w Internecie. Może kiedyś o tym napisze. Była to okazja do większego kontaktu ze sztuką plastyczną. 

Nic więc dziwnego, że ten wpis zdobią komputerowo przetworzone przez Wirtualną Kulturę czarno-białe zdjęcia pajęczyn, przysłane jej przez Jolę z Oleśnicy. Kliknijcie na miniatury zdjęć.

Krystyna - Wirtualna Kultura

2 komentarze:

  1. Dziekujemy że jesteś.!!!!!!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

    OdpowiedzUsuń
  2. 7 lat z życia Wrocławia w pigułce. Ciekawe podsumowanie. Zdjęcia przepiękne.

    OdpowiedzUsuń