niedziela, 9 września 2018

Wtorki Kulturalne ruszają


W czerwcu Wirtualna Kultura zachęcała wszystkich do udziału w Koncercie Galowym (dla seniorów darmowym), który będzie 18 września 2018 w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Kabaret Elita zaprosił Kabaret OT.TO, Koncerty będą o godzinie 16:30 i 19. Seniorzy z Żółtego Parasola oczywiście na koncert się wybierają, w ramach wtorków kulturalnych. Niestety darmowych wejściówek w Żółtym Parasolu na Koncert Galowy już nie ma. Może są jeszcze u pana Zbigniewa Czekalskiego, kliknijcie: Wrocek Klasycznie dla seniorów.

W biurze Żółtego Parasola są zapisy na dwa inne wydarzenia kulturalne dla wszystkich:
Wystawa "Zapomniane światło prywatnych dni" jest wyjątkowa i wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. Towarzyszą jej zajęcia edukacyjne i warsztaty, kliknijcie na przykład tutaj: Wystawa "Zapomniane światło prywatnych dni" oraz tutaj: Fotografie Romerów w Galerii Dworcowej.

Na wystawę zaprasza Strefa Kultury Wrocław, kliknijcie: Film z otwarcia wystawy 4 września 2018. Wystawa będzie czynna do 21 października. Kuratorem wystawy jest Maciej Bujko. Organizator wystawy: Strefa Kultury Wrocław. Współorganizator wystawy: TIFF Center. Godziny otwarcia: wt., śr., czw. 15:00 – 20:00, pt., sob., ndz. 11:00 – 20:00. Bilet: 5 zł. Wstęp wolny dla osób z niepełnosprawnościami oraz bezrobotnych.

Takie wystawy jak "Zapomniane światło prywatnych dni" to jest to, co Wirtualna Kultura szczególnie lubi. Wczoraj w Muzeum Etnograficznym z okazji Dnia Trójkąta ze wzruszeniem słuchała nagrań wspomnień mieszkańców Przedmieścia Oławskiego, kliknijcie: Słuchaj Przedmieścia.

Uwaga. Wirtualna Kultura dostała z zagranicy powyższe zdjęcia parasolek. Fanów Żółtego Parasola nigdzie nie brakuje.
Krystyna - Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz