środa, 8 maja 2019

Wspierajmy seniorów

Nic nam seniorom nie jest obce. Czy się z tym zgadzacie? W październiku 2017 Wirtualna kultura wybrała się na konferencję szkoleniową dla lekarzy "Współczesna geriatria - nowa perspektywa dla pacjentów w wieku podeszłym"  i nawet dostała certyfikat potwierdzający jej udział oraz materiały naukowe.

Było to bardzo ciekawe doświadczenie. Przy rejestracji, oczywiście, przyznała się, że lekarzem nie jest,

Organizatorem konferencji była Dolnośląska Rada Lekarza.

Teraz Wirtualna Kultura zastanawia się, czy znowu zapisać się na konferencję dla lekarzy (16 maja 2019) i na warsztaty dla seniorów (17 maja 2019), które odbędą się w ramach Drugiego Forum Wspierajmy Seniorów. Chciałaby mieć taką kondycję jak seniorka na zdjęciach poniżej. Wirtualna Kultura dostała od niej te zdjęcia w kwietniu 2019 - to jest Bałtyk! Czy wiecie, kto na zdjęciach jest?


Drugie Forum Wspierajmy Seniorów jest organizowane przez Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu i Fundację Wspierajmy Seniorów. Warsztaty i konferencja odbędą się w Hotelu IBIS Styles, pl. Konstytucji 3 Maja 3, kliknijcie: Miejsce warsztatów i konferencji.

Konferencja jest krótsza, a warsztaty dla seniorów trwają cały dzień. Wiadomo, seniorzy mają kondycję, a lekarzom brakuje czasu:

Na warsztaty trzeba przynieść swoje okulary i leki. Niestety Wirtualna Kultura zgubiła karteczkę z numerem telefonu, pod którym można się rejestrować też telefonicznie. Ewunia, znana jej z innych warsztatów, była rok temu na podobnych warsztatach i była bardzo zadowolona, kliknijcie:  Warsztaty dla seniorów 2018.

Tegoroczna konferencja dla lekarzy też jest bardzo kusząca:

I co tu teraz zrobić? Czy wybrać oba wydarzenia? Posłuchajcie i zobaczcie, jak organizatorzy zachęcają nas do udziału w 2 Forum Wspierajmy Seniorów:

Zagadka. Gdzie Wirtualna Kultura zrobiła pierwsze zdjęcie? To nie jest Hotel Ibis Styles.
Krystyna - Wirtualna Kultura

7 komentarzy:

 1. Na pewno Wirtualnej Kulturze nic nie jest obce! Ona jest wszędzie, na wszystkich wydarzeniach. Podziwiam i zazdroszczę, ale w jak najbardziej pozytywnym sensie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ponieważ nie było odpowiedzi na pytania Wirtualnej Kultury ja postanowiłam to zrobić.Pierwsze
  zdjęcie wykonano na ul.Wita Stwosza przy skrzyżowaniu z ul.Szewską idąc w stronę Rynku.Drugie i trzecie zdjęcie seniorki przedstawia mnie podczas spaceru po plaży w Dąbkach w kwietniu.To pytanie było bardzo łatwe :] Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Grażynko, odpowiedzi znakomite. Gratuluję!

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 4. Podpowiem nr telefonu pod którym można się rejestrować na warsztaty :
  tel 71 738 26 00 .Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem dlaczego opublikowałam jako nieznana ?

   Usuń
 5. Potwierdzam.
  Na kartce, którą w końcu znalazłam, mam ten sam numer telefonu, jak podano w komentarzu powyżej.

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń