czwartek, 16 maja 2019

Projekt INSPIRACJE - warsztaty dla wrocławian 50+

Wirtualna Kultura dostała zaproszenie od Eweliny Sekleckiej z Fundacji Punkt Widzenia do udziału w bezpłatnym projekcie INSPIRACJE, adresowanym do mieszkanek i mieszkańców Wrocławia w wieku 50+,


Projekt "Inspiracje" jest finansowany ze środków Gminy Wrocław. W ramach projektu będą dwa rodzaje warsztatów: kreatywnego pisania i rozwoju psychospołecznego.

 • WYRAŹ TO - warsztaty kreatywnego pisania, literackich inspiracji, tworzenia i prowadzenia bloga. Cykl obejmuje sześć 3-godzinnych warsztatów prowadzonych przez pisarza i dziennikarza Roberta Rienta.
 • ŻYCIOWY BALANS - warsztaty rozwoju psychospołecznego z zakresu komunikacji, radzenia sobie z napięciem i stresem, kreatywności, umiejętności dbania o siebie, umiejętności interpersonalnych i autoprezentacji. Cykl obejmuje siedem 3-godzinnych warsztatów. Prowadząca: Ewelina Seklecka edukatorka z 14-letnim stażem, działaczka społeczna. 

Wszystkie warsztaty będą się odbywały we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przy ul. Legnickiej 65. Pierwsza edycja warsztatów rozpocznie się w piątek 31 maja 2019 o godzinie 16:30, druga edycja po wakacjach.

Poza pierwszymi zajęciami 31 maja, warsztaty  "WYRAŹ TO" będą się odbywały w poniedziałki o godz. 16:30 (ostatnie 1 lipca), a warsztaty "ŻYCIOWY BALANS" we wtorki o godz. 16:30 (ostatnie 9 lipca).

Aby zgłosić się do udziału, trzeba


Robert Rient
 • Współpracuje z redakcjami „Sensu”, „Zwierciadła” i „Przekroju”. 
 • Publikował w magazynach „Duży Format”, „Focus”, „Sekrety Nauki”, „Traveler – National Geographic”, „Wprost”, „Wysokie Obcasy”. 
 • Autor powieści „Chodziło o miłość”, „Duchy Jeremiego” nominowanej do Nagrody Literackiej Nike, reportażu „Świadek” przetłumaczonego na język angielski i książki podróżniczej „Przebłysk”. 
 • Pracował jako trener umiejętności psychospołecznych, redaktor naczelny portalu informacyjnego osób niepełnosprawnych i prezenter radiowy.

Ewelina Seklecka ukończyła:
 • Pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim, 
 • Szkołę Treningu Grupowego w Training & Consulting,
 • Kurs Analizy Transakcyjnej, I, II i III stopnia w Ośrodku Psychoterapii i Treningów Psychologicznych AION.
 • Podyplomowe Gender Studies Polskiej Akademii Nauk.

Wirtualna Kultura tak, jak wiele innych seniorek, Ewelinę uwielbia. Brała udział w dwóch jej projektach. Niezapomniane wrażenia. Pisała o tym na blogach "Popowiczanie" i "Wirtualna Kultura 60+".

Krystyna - Wirtualna Kultura

8 komentarzy:

 1. Jak to dobrze, że dzięki Krysi mamy kontakt do bieżących info. Z dziedziny kultury, sztuki, nauki, turystyki i oczywiście do kreatywnego rozwoju. Dziękuję Krysiu

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Krysiu za aktualne informacje .Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Drogie "Cieplutko",

  dzięki za cieplutkie pozdrowienia.
  Czy możesz zdradzić swoje inicjały?

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 4. Krysiu
  bardzo dziękuję za info.
  Zapisałam się do Eweliny, oczywiście.

  Dziękuję
  za Twoją niestrudzoną pracę blogerki.
  Pozdrawiam
  B.Balicka

  OdpowiedzUsuń
 5. Bogusiu, cieszę się. Do zobaczenia.

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo się cieszę na spotkanie.
  Do zobaczenia.

  OdpowiedzUsuń