piątek, 6 listopada 2020

Internet czy telewizja?

Nie wiadomo, czy internet może wygrać z telewizją. Nawet jeśli nie, to warto podroczyć się ze zwolennikami telewizji i zaproponować im coś na ekranie komputera.

W Ninatece można znaleźć stare nagrania wielu spektakli teatralnych, np. spektakle Krzysztofa Warlikowskiego "Burza", Grzegorza Jarzyny "Między nami jest dobrze" i Tadeusza Kantora "Umarła klasa":

Wirtualna Kultura nie wie, do kogo trafia taka awangarda. Zwolennikom innego teatru poleca spektakle z Danutą Szaflarską, Anną Seniuk  i Januszem Gajosem:
W kwietniu 2020 Wirtualna Kultura polecała inne spektakle:
Czy ktoś wtedy skorzystał z podpowiedzi?

Krystyna - Wirtualna Kultura

3 komentarze:

 1. Oczywiście, ze w dzisiejszych czasach, kiedy telewizja tzw. podstawowa okupowana jest przez jedną partię, internet jest dostarczycielem innych, wielowątkowych, z różnych środowisk i społeczeństw informacji. Z niego można czerpać informacje do niezależnego kształtowania swojego poglądu na życie, ludzi i świat. No chyba, że ktoś nie chce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja korzystałam z przedstawień z NINATEKI dziękuje Ci Krysiu,
  Kazia

  OdpowiedzUsuń
 3. Istotnie internet pozwala na informacje poza rzadowe. Mozna sie dowiedziec czy Trump zamiesaka w Polsce itd.. ale lepiej korzystac z blogu Wirtualnej Kultury! I patrzec na piekne spektakle

  OdpowiedzUsuń