środa, 25 listopada 2020

Andrzejki i inne spotkania online

Czy wypada teraz pisać o Andrzejkach, gdy dystans społeczny zwiększono do 2 metrów? Wirtualna Kultura brała kiedyś udział w Andrzejkach organizowanych przez solenizanta. Było to tak dawno, że już zapomniała, czym zakończyło się lanie wosku. Interpretowanie figur z zastygłego wosku wymaga nie byle jakiej fantazji:

W tym roku 30 września wszyscy powinni czekać przy komputerach na zaproszenia na andrzejkowe spotkania online. Witualna Kultura już jedno dostała od Przestrzeni Trzeciego Wieku na godzinę 16. Ma nadzieję, że na jednym spotkaniu tego dnia  nie skończy się.

Przestrzeń Trzeciego wieku zaprasza seniorów na spotkanie online. Poszperajcie w swojej pamięcie - będzie okazja, żeby powspominać, czym wróżby się skończyły:

"30 listopada (poniedziałek) o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie andrzejkowe na platformie Akademia Korbank (kliknijcie): 


Przeniesiemy się w magiczny czas wróżb, zgłębiając tajemnice andrzejkowych zwyczajów."

W oczekiwaniu na Andrzejki Wirtualna Kultura nie będzie próżnować. Będzie nadal oglądać konkursowe spektakle telewizyjne (godz.17) i  teatralne (godz. 20),

W sobotę, 28 listopada, godz. 18, weźmie zdalny udział w finale: 


Chyba nie zdąży na spektakle operowe w Nowym Jorku i nagrane w Warszawie:
Musi się przyznać, że jeszcze niczego nie obejrzała  na filmowym Festiwalu Mediów:

No i rzecz najważniejsza - spotkanie online z Mariuszem Szczygłem 26 listopada, godz. 18 w Książnicy Beskidzkiej:
Dodatek. Nagranie spotkania w Mariuszem Szczygłem: Spotkanie w Książnicy Beskidzkiej.

Krystyna - Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz