wtorek, 2 kwietnia 2019

Wrocławski trener senioralny

Kiedyś Wirtualna Kultura, w swoim poprzednim wcieleniu, zastanawiała się, czy Wrocław czy Poznań są bardziej przyjazne seniorom (kliknijcie: Poznań czy Wrocław?). Pytanie nadal jest aktualne. W Poznaniu są trenerzy senioralni, we Wrocławiu też. Zatem jest remis!!!

W marcu 2019 ruszyła druga edycja programu "Wrocławski trener senioralny". Pierwsza edycja wystartowała w zeszłym roku w lipcu i trwała do listopada 2018:


Program "Wrocławski trener senioralny" jest realizowany przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy (WSZS):


Na Ołbinie trenerem osiedlowym seniorów jest Dawid Piestrak. W poniedziałek, 1 kwietnia 2019, Wirtualna Kultura wybrała się na spotkanie z trenerem senioralnym. Niestety (a może "stety") nie była sama. Było super! Wszystko dopisało: trener senioralny, pogoda, miejsce treningu Nordic Walking, uśmiechnięte i bardzo zadowolone seniorki. Kliknijcie na zdjęcia.

Zamiast zazdrościć bierzcie z nas przykład i przyjdźcie na zajęcia z osiedlowym trenerem senioralnym Dawidem Piestrakiem: poniedziałki i środy, punkt startu: Żółty Parasol, godzina 9. Przy okazji sprawdźcie, co dzieje się na Waszym osiedlu i kto jest Waszym osiedlowym  trenerem senioralnym. Program obejmuje cały Wrocław.

Uwaga. Punkt startu na Ołbinie może w przyszłości ulec zmianie.
Zdjęcie z zajęć 25 marca 2019 jest na stronie WSZS. Zdjęcia z Nordic Walking  z 1 kwietnia 2019 są na naszym blogu w Galerii, kliknijcie:Galeria. Jest tam zdjęcie "Poziomki", która bardzo żałowała, że nie mogła się wybrać z nami na Nordic Walking nad Odrą:"Wrocławski trener senioralny" jest częścią bardzo szerokiego programu senioralnego 2019 miasta Wrocławia:

W ramach Programu Senioralnego 2019 jest TAXI 75+, Koperta Życia, Karty Seniora, Klub Seniora w Radio Rodzina, Szkoła liderów senioralnych, itd.

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Krysiu- grupa druga tzw.spacerowa też by chciała zaistnieć na jakimś Twoim zdjęciu,bardzo prosimy.
    Kazia

    OdpowiedzUsuń