Wirtualna Kultura w Nowy Rok 2024 żadnych zobowiązań nie deklarowała, bo ... . Czy pamiętacie ten wpis:
- grudzień 2021, kliknijcie: Noworoczne postanowienia - wpis na blogu?
Zamiast tego ułożyła listę pięciu wydarzeń, które mogłaby zaliczyć w 2024
- kliknijcie: Co Wirtualna Kultura chce "zaliczyć" - wpis na blogu.
Udało się!!! Zaliczyła: "chłopaków" z Kobietostanem, wystawę "Gdyby. Niezrealizowane wizje nowoczesnego Wrocławia" w Muzeum Architektury, wykład prof. M.Kocura, film "Zabić tę miłość z narracją Agnieszki Wolny-Hamkało i koncert duetów w Capitolu. Pomogła jej w tym wiara jednej z czytelniczek bloga, że da radę.
Teraz przyszła pora na dalsze zamiary do końca lutego. Oto one:
- Spektakl "Limba" Teatru Układ Formalny, 14-17 lutego, kliknijcie: Pod jakim numerem mieszka Kochanowski - wpis na blogu
- Film z debatą w DCF, 18 lutego, kliknijcie: 20 dni w Mariupolu - pokaz filmu z debatą, darmowe wejściówki do odbioru w kasie DCF.
- Teatr Polski w podziemiu, Planeta małp, 9-11 lutego, kliknijcie: Planeta małp
- Wystawa "Rzeczy przysposobione" w Muzeum Etnograficznym, 17 lutego - 25 sierpnia, kliknijcie: Muzeum Etnograficzne
- film Priscilla, DCF, 13 lutego, Filmowy Klub Seniorów, kliknijcie: FKS, luty 2024, kliknijcie: Priscilla
- film Przesilenie zimowe, 28 lutego, Nowe Horyzonty dla Seniora, kliknijcie: Nowe Horyzonty dla seniora, kliknijcie: Przesilenie zimowe
Brała jeszcze pod uwagę III Półmaraton performatywnego czytania w Instytucie im. J. Grotowskiego 24 lutego, ale darmowych wejściówek chyba już już nie ma. Zajęcia w Akademii Melomana i gry logiczne trudno gdzieś wcisnąć.
Dodatkowe informacje
- Teatr Polski w Podziemiu to dobra oferta dla seniorów - bilety na spektakle są za 20 zł dla seniorów. Bilety kupuje się przez Internet. Kliknijcie: Teatr Polski w Podziemiu.
- 20 dni w Mariupolu. Film nominowany do Oscara i nagrodzony Pulitzerem dokument Mstysława Czernowa jest bezkompromisowym świadectwem zagłady tytułowego miasta, które nie pozwala widzom zapomnieć o tragedii Mariupola. Reżyser, będący doświaczonym korespondentem wojennym, wraz z fotografem Jewhenem Maloletką i producentką Wasyłysą Stepanenko, pozostał w mieście do samego końca, z narażeniem życia, aby uchwycić zniszczenia i cierpienie mieszkańców Mariupola. Po projekcji filmu będzie debata.
- Rzeczy przysposobione. Wirtualna Kultura do wystawy przygotowała się bardzo dobrze. Kupiła książkę: Anna Kurpiel, Katarzyna Maniak, Fotografie Łukasz Skąpski, Porządek rzeczy. Autorzy książki będą na konferencji prasowej otwierającej wystawę. Wystawa będzie czynna od 17 lutego do 25 sierpnia 2024, kliknijcie: Rzeczy przysposobione.
Kliknijcie na miniatury zdjęć.
Krystyna - Wirtualna Kultura
Brawo Ty.!!!!!!!! Nie ma to jak twój apetyt na życie.!!!!! 👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️
OdpowiedzUsuńFaktycznie. Ta nasza kochana Wirtualna Kultura jest niesamowita. Od kilku lat z ogromnym podziwem czytam kolejne wpisy na blogu i nie przestaję się dziwić jak bardzo pracowita jest nasza Krysia. Pozdrawiam. Irena ze Szczepina
OdpowiedzUsuń