sobota, 5 grudnia 2020

Coś dla oczu i ducha od Mikołaja

Czy już ogarnął Was szał przedświątecznych przygotowań? Wirtualną Kulturę nie. Ona poinformowała znajomych na Facebooku, że przygotowuje święta online, ale nie zdradziła, na czym to będzie polegać. Jedno jest pewne - nie będzie biegać po sklepach. Siądzie na kanapie i spróbuje wykonywać ćwiczenia razem z Ewą Chodakowską:
Potem zrobi kilka zdjęć w świątecznym klimacie, a wieczorem zainteresuje się jogą w łóżku. To podobno gwarantuje zdrowy sen:
Może to samo zrobicie. Wirtualna Kultura z przyjemnością umieści w Galerii na blogu zdjęcia Waszych choinek, świątecznych dekoracji, selfi z ukochanymi zwierzątkami z okazji Mikołaja i Bożego Narodzenia, itd. Zdjęcia przysyłajcie na adres Wirtualnej Kultury: 

wirtualnakultura60plus@gmail.com

Ona żywego pieska nie ma, więc selfi zrobiła z Marshallem, a dla podkreślenia świątecznej atmosfery ubrała czapkę Mikołaja. Marshall gościł na blogu już kilkakrotnie, więc przedstawiać go nie trzeba.

O tym pomyśle Wirtualna Kultura poinformowała już wczoraj, 4 grudnia, czytelników bloga, których adresy mailowe ma. Basia i Zosia już przysłały zdjęcia. Są w Galerii:
Tutaj możecie zobaczyć tylko po jednym zdjęciu ich autorstwa:


Krystyna - Wirtualna Kultura

5 komentarzy:

 1. Potwierdzam!!! I Dziekuje za yoge w lozku. Tylko Wirtualna Kultura ularwia i uprzyjemnia nam zycie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Znakomity przepis na całkowicie bezstresowe święta :-)
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 3. Spokojnych tygodni oczekiwania i zdrówka wszystkim Czytelnikom.
  Krysia zadbała o atrakcje i o nie stresowanie się przedświąteczne.
  Cóż więcej potrzeba? Pozdrawiam ms

  OdpowiedzUsuń