środa, 16 grudnia 2020

Życzenia od Kazi

Wirtualna Kultura dostała kilka stron życzeń dla Czytelników bloga od Kazi Fryty z Żółtego Parasola. Oto dwa z nich (kliknijcie na zdjęcia, aby poprawić ich ostrość):7 komentarzy:

 1. Piękne Życzenia!
  Kolorowe serdeczne i jakże wymowne gdyż z serca szczerego płynące.
  Dziękuję pani Kaziu, a wzajemnie dla Pani równie piękne i serdeczne, najlepsze jakie można tą drogą przekazać miłej Osobie. I zdrówka nam wszystkim Majka

  OdpowiedzUsuń
 2. Irena ze Szczepina19 grudnia 2020 13:59

  Pani Kaziu! Dziękuję za piękne życzenia świąteczne i wzajemnie życzę Świąt spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze i niech się snuje kolęda, a gałązki świerkowe niech pachną na zdrowie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Irenko
   Miło się tutaj spotkać przedświąteczne.
   Serdeczności Tobie Kochana, a Czytającym także
   Majka

   Usuń
 3. Irena ze Szczepina21 grudnia 2020 21:30

  Mnie również bardzo cieszy fakt, że spotykam się z Tobą na blogu naszej najpracowitszej na świecie MRÓWECZKI - Wirtualnej Kultury.Dziękuję za przedświąteczne serdeczności.Przesyłam Krysi, Tobie Droga Maju i Czytelnikom bloga życzenia wszystkiego co najlepsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Irenko.
   Wzajemnie Tobie a także nam wszystkim spokoju, zdrowia i najszybszego uporania się z niechcianymi ograniczeniami.
   Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Majks

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 4. Życzenia to wyraz życzliwości, miłości i wsparcia, które możemy ofiarować innym. To słowa, które potrafią podnieść na duchu, wywołać uśmiech na twarzy i dodatkowo umocnić więzi międzyludzkie. Życzenia to gest, który może być szczególnie istotny w ważnych chwilach życia, takich jak urodziny, ślub, czy rocznice. To piękna forma wyrażenia naszych myśli i uczuć wobec innych osób, która tworzy pozytywną atmosferę i buduje więzi.

  OdpowiedzUsuń