niedziela, 22 stycznia 2023

Spacer z Beatą Maciejewską przez Mosty Pomorskie


Zainteresowanie Mostami Pomorskimi rośnie z sekundy na sekundę. W Internecie jest wiele relacji z wczorajszego rozświetlenia: 

Przed chwilą Wirtualna Kultura przeczytała, że Beata Maciejewska zaprasza na spacer w niedzielę, 29 stycznia 2023, zbiórka o godzinie 12tej koło strażnicy mostowej od strony Uniwersytetu Wrocławskiego; 

"Historia zostawiła na tych mostach wiele śladów i w niedzielę pójdziemy ich tropem. Dotkniemy blizn po Festung Breslau, cofniemy się do belle epoque miasta, zajrzymy też na Kępę Mieszczańską, która bez tej przeprawy nie odniosłaby sukcesu.

Spotykamy się w niedzielę, w samo południe, koło strażnicy mostowej od strony Uniwersytetu. Koniecznie przyjdźcie, to będzie powrót do przeszłości.
 "

Organizatorzy spaceru proszą o wypełnienie ankiety z danymi tylko na potrzeby udziału w wydarzeniu:Spacery z Beatą zawsze cieszą się ogromną popularnością. Wirtualna Kultura była kiedyś na takim spacerze w Ratuszu. Zobaczcie, co Wirtualna Kultura pisała o Beacie Maciejewskiej w roku 2016:

Uwaga. Zdjęcia z tego wpisu Wirtualna Kultura dostała od Andrzeja, tego w niebieskiej kurtce. Zrobiły je koleżanki Andrzeja. Na pierwszym zdjęciu Prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk jest w towarzystwie "Przestrzeni Trzeciego Wieku", organizatora senioralnej fali świetlnej. Kliknijcie.

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Byłam na kilku spacerach z panią Beatą, Bardzo interesujące. Polecam.
    Małgosia

    OdpowiedzUsuń