wtorek, 29 września 2020

Trzy przyjaciółki z żółtego boiskaWirtualna Kultura jest zmartwiona, że żadna z jej propozycji wspólnej zabawy nie trafiła dotychczas na podatny grunt. Może dlatego, że nie chodziło o tańce. Oto przykłady:


Zero odpowiedzi, m.in. na ostatni test, skłoniło Wirtualną Kulturę do zorganizowania "dogrywki". Basia ze Swojczyc z koleżankami wybrała się na podobną wycieczkę jak Hania z Krzyków. Może tym razem rozpoznacie, skąd Basia przysłała zdjęcia, które zdobią ten wpis. 

Oprócz Basi i obiektów podlaskiej kultury, na zdjęciach są  Sabina i Teresa - razem trzy przyjaciółki z boiska  w Żółtym Parasolu. Kliknijcie na zdjęcia.


 

Uwaga. Wirtualna Kultura bardzo prosi, żeby nie opowiadać, iż jej propozycje są dobre dla przedszkolaków. Nie zapominajcie, że Wrocław jest miastem międzypokoleniowym, a Wirtualna Kultura chciała założyć Grupę Dialogu Społecznego "My też potrafimy":
Krystyna - Wirtualna Kultura  

4 komentarze:

 1. Ja tych miejsc nie poznaję, bo nigdy ich nie wiedziałam. Od Koleżanki wiem, dokąd się wybrała, więc moja odpowiedź by się nie liczyła. Miejsca bardzo ciekawe, a cerkiewki - przesłodki urok. Gratuluję Paniom wycieczki w te okolice.
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam w tych okolicach 20-cia lat temu i do tej pory mam wspaniałe wspomnienia. Na 1 zdjęciu jest Tykocin, potem Trzcianka, Narew albo Białowieża, Basia stanęła przed pałacem Branickich w Białymstoku, no i jest też uwieczniony Supraśl.
  Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do odwiedzin tych rejonów, bo są cudne.
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgosiu masz świetną pamięć tylko stoję przed pałacem Bucholtza w Supraślu i w drzwiach w domu urodzin Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli. Też wszystkim polecam zwiedzić Podlasie, bo to piękne i ciekawe miejsca. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. A to ci niespodzianka. Zasugerowałam się balkonem. Dzięki za sprostowanie. A to niebieskie to Narew? W Białowieży jest niebieski dworek, a to przecież cerkiew!
  Gosia

  OdpowiedzUsuń